logo1  logo2  logo3

Tagintézmény-vezető: Bodnár Attila Sándor

4625 Záhony Kárpát utca 4.

45/525-056

email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

honlap: www.zkando.hu

A rendészeti területen tehetséges fiatalokat szeretnénk megfelelő lehetőségekhez juttatni, ezért csatlakoztunk az Észak-magyarországi Rendészeti Tehetségsegítő Tanácshoz 2015-ben Diákjaink örömmel vesznek részt megyei és országos szakmai versenyeken, bemutatókon. Olyan programokat szervezünk számukra, amivel a közszolgálati hivatások szépségeit szemléltetjük, így csinálunk kedvet a szakma elsajátításához.

Program

Tervezett időpont

Résztvevők

Részvétel az I. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatversenyen

2017.03.10.

4 tanuló és a felkészítő tanár

Közszolgálati szervek bemutatója

2017.04.05.

Iskolánk diákjai

Szakmák éjszakája

2017.04.21.

A Kisvárdai SZC bemutatójának vendégei